RNDr. Jana Plamínková

  • STAN
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.10.2016 10:53:00

Komunikace Poustka v Lysolajích bude rekonstruována

Komunikace Poustka v Lysolajích bude rekonstruována

Komunikace Poustka v městské části Praha – Lysolaje projde kompletní rekonstrukcí. Rada hl. m. Prahy schválila uzavření smlouvy s vítězem výběrového řízení, společností Strabag, a.s., s nabídkovou cenou 22 481 265 Kč bez DPH.

 Opraven bude především povrch vozovky, nově bude vybudováno také veřejné osvětlení a chodníky pro pěší. Opravou projde také část plynovodu.

„Oprava komunikací proběhne hned na několika částech, součástí zemních prací bude přeložka plynovodu a vybudování veřejného osvětlení. Nový povrch komunikací zkvalitní dopravní obslužnost a bezprašnost zlepší životní prostředí obyvatelům městské části Praha – Lysolaje,“ uvedla radní hl. m. Prahy Jana Plamínková.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama