RNDr. Jana Plamínková

  • STAN
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.04.2016 17:52:00

Moderní města usilují o přátelský postoj k životnímu prostředí

Moderní města usilují o přátelský postoj k životnímu prostředí

Rada hl. m. Prahy dnes projednala přidělení grantů na podporu projektů sloužících ke zlepšení životního prostředí v metropoli pro rok 2016. Rada podpořila 92 žádostí v celkové výši 13 134 000 Kč.

Městské granty se zaměřují na podporu veřejné zeleně, lesů, ochranu přírody, ekologickou výchovy, výukové a vzdělávací projekty pro školy a veřejnost.
Na základě stanovených hodnotících kritérií se vybírala a hodnotila zaměřenost na konkrétní, kvalitně zpracované a realizovatelné projekty. Součástí hodnocení byly i dosavadní výsledky činnosti žadatele.

„Zlepšování životního prostředí je jedním z klíčových úkolů, před kterým stojí každý z nás. Moderní města usilují o přátelský postoj k životnímu prostředí, kladou důraz na péči o zelené plochy a velkou pozornost věnují ekologické výchově. Tyto trendy si Praha jednoznačně vzala za své, a to i při přidělování grantů týkajících se právě životního prostředí,“ uvedla radní hl. m. Prahy Jana Plamínková.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama