RNDr. Jana Plamínková

  • STAN
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.03.2017 8:33:00

Rekonstrukcí bude opět zajištěn bezpečný provoz

Rekonstrukcí bude opět zajištěn bezpečný provoz

Ulice Nad Želivkou v městské části Praha – Nebušice je ve špatném technickém stavu, a proto je nutné přistoupit k její kompletní opravě.

 Rada hl. m. Prahy rozhodla o výběru nejvhodnější nabídky, kterou předložila společnost Swietelsky stavební, s.r.o., s nabídkovou cenou 19 195 630 Kč bez DPH.

Rekonstrukcí projdou stávající vozovky a chodníky, doplněny budou zálivy pro parkování. Vybudována bude nová dešťová kanalizace včetně přípojek k nově navrženým uličním vpustím. Budou též vyměněny stožáry i kabelové vedení veřejného osvětlení včetně přisvětlení přechodu pro chodce. Rekonstrukce přispěje ke zlepšení bezpečnosti a plynulosti automobilové dopravy v místě.

„Kompletní rekonstrukcí ulice Nad Želivkou bude opět zajištěn bezpečný provoz po komunikacích. Osvětlení přechodu pro chodce a instalace prostředků, které umožňují pohyb lidí se sníženou schopností pohybu a orientace, přispěje k zajištění bezpečnosti obyvatel Nebušic. Výsadba nové zeleně je součástí této zakázky,“ dodala radní hl. m. Prahy Jana Plamínková.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama