RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D.

ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,24. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.02.2012 11:46:00

Tomáš Hudeček k personální změně v DPP

Tomáš Hudeček k personální změně v DPP

TOP09 krok primátora plně podporuje. Vladimír Lich je kandidát, který má všechny předpoklady pro to, aby DPP zodpovědně vedl směrem k ekonomicky a racionálně fungujícímu subjektu, který bude fungovat ve prospěch Pražanů.

Je to první reálný krok k německému modelu řízení městských firem. Ten spočítá v tom, že v představenstvu nejsou politici, ale management firmy, GŘ firmy je zároveň předsedou představenstva.

Od pana Licha očekávám, že do představenstva DPP přivede manažery, kteří budou za výsledky a hospodaření DPP skutečně odpovědní a z DPP se tak stane standardní firma, kde je jasně definovaná odpovědnost, která bude také vymáhána.

Kromě DPP vlastní HMP ze 100% je Kolektory Praha, PVS, Obecní dům a Kongresové centrum. V těchto firmách bude transformace na německý model nastartována v nejbližších týdnech. Primátor jako náš koaliční partner ukázal, že zde je  politická vůle k tomu, aby HMP své firmy spravovalo dobře a ve prospěch občanů HMP.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama