Radek Rozvoral

Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.06.2021 7:22:47

Je naší povinností zajistit dětem vzdělání a společenský rozvoj v bezpečné zemi!

Je naší povinností zajistit dětem vzdělání a společenský rozvoj v bezpečné zemi!

Dnes společně s našimi dětmi oslavujeme jejich svátek a přejeme jim vše nejlepší a bezstarostný život v kruhu svých nejbližších.

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června, kdy u příležitosti dne dětí jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí.

Hnutí SPD si je plně vědomo, že naše děti jsou zárukou prosperující budoucnosti České republiky. Velkou roli přitom sehrává jejich výchova v tradičních přirozených rodinách, jež tvoří táta a máma, ale také nezapomínáme na prarodiče, tedy na babičky a dědečky. Ti všichni se podílejí na výchově dětí a budují u nich smysl pro vlastenectví a národní hrdost a učí je respektu k národním zvykům a tradicím. Prosazujeme systém sociální solidarity společnosti k potřebným, mezi které bezesporu patří děti, senioři a lidé, kteří se o sebe nemohou bez pomoci druhých postarat. Stát musí být garantem jejich bezpečí a strážcem práva a svobody. Zároveň ale odmítáme propagaci a podporu názorů a chování, které ohrožují fungování rodin a výchovu dětí v rodině.

Proto musíme prosadit změny, které vrátí občanům důvěru v budoucnost, a pomocí prorodinné politiky státu je přesvědčit, že mít a vychovávat děti se rozhodně vyplatí. Naše hnutí ve svém politickém programu cílí různými formami na pracující rodiče a nabízí jim celou řadu benefitů, pomocí kterých se bude rodinám s dětmi lépe žít. Více o těchto finančních pobídkách se dozvíte na webových stránkách www.rodinanaprvnimmiste.cz.    

V České republice má tento svátek dětí svou tradici, o čemž svědčí to, že v celé řadě měst a obcí se připravují velké oslavy pro děti, jako např. různé maškarní karnevaly, večerní táborové ohně a lampionové průvody. Děti se těchto aktivit velmi rády aktivně účastní, neboť si velmi cení získaných medailí a diplomů z různých dětských soutěží a sportovních her, které pro ně připravili rodiče v součinnosti s různými organizacemi a spolky. Já sám se již tradičně několik let z pozice místostarosty obce a předsedy TJ Sokol Všechlapy podílím spolu s kolegy na přípravách a průběhu oslav tohoto svátku dětí ve své rodné obci Všechlapy v okrese Nymburk.

Komu záleží na budoucnosti našich dětí, tak by měl v nadcházejících říjnových volbách volit hnutí SPD. My své sliby plníme. Pro nás jsou slušní a pracující občané na prvním místě a hlavně mladé, pracující rodiny vychovávající děti si zaslouží, aby jim stát zajistil podmínky pro plnohodnotný život.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama