Radek Rozvoral

Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.08.2019 9:51:15

Odmítáme propagaci a podporu genderové ideologie homosexualismu!

Odmítáme propagaci a podporu genderové ideologie homosexualismu!

V Praze začal již devátý festival Prague Pride, který je zaměřený na propagaci homosexuální tematiky s cílem přiblížení života leseb, gayů, bisexuálů a transexuálů (LGBT) majoritní populaci.

Na financování a propagaci letošního festivalu se podílejí i pražští zastupitelé z tzv. „sluníčkářských“ politických stran.    

Hnutí SPD nemá nic proti této minoritě, ale propagaci a podporu genderové ideologie homosexuality odmítá. Současní pražští zastupitelé v čele s primátorem Hřibem využili již devátý ročník festivalu Prague Pride ke své politické propagaci a z pozice generálního partnera Hlavního města Prahy a partnera Městské části Praha 1 uvolnili státní finance na zajištění celého festivalu. Tyto peníze by se rozhodně daly využít účelněji.

Devátý ročník festivalu Prague Pride se koná v Praze, v rámci projektu We Are Fair financovaného Evropskou unií z programu Práva, rovnost a občanství (2014-2020) a s přispěním sponzorských partnerů. Letos byl festival oficiálně zahájen 4. srpna 2019 bohoslužbou v kostele Českobratrské církve evangelické Martin ve zdi v Praze 1 od 19:30 hod. Festival bude zakončen 11. srpna 2019 formou párty, která proběhne od 22:00 hod. v Friends clubu a baru na Praze 1. Celkem bude festival zajišťovat 140 akcí a to i díky zmiňované finanční podpoře. Hlavní akcí festivalu je zajištění průvodu Prahou, který se uskuteční v sobotu 10. srpna. Délka jeho trasy je přes čtyři kilometry a povede z Václavského náměstí ulicí Na Příkopě, přes náměstí Republiky, Dvořákovo nábřeží a Čechův most na schody na Letnou. Pořadatelé počítají s účastí přes 30 tisíc účastníků.

Vedení Prahy mimo finanční podpory festivalu podpořilo festival Prague Pride vyvěšením duhové vlajky na budovu Nové radnice a po dobu festivalu bude nasvícena v duhových barvách Petřínská rozhledna. V rámci tiskové konference k zahájení festivalu Prague Pride vystoupili i političtí představitelé z vedení Prahy, kteří své projevy vedli s cílem svého zviditelnění v očích občanů. Primátor Zdeněk Hřib (Piráti) uvedl, že v naší republice nemohou stejnopohlavní páry uzavírat sňatky a že je potřeba zasadit se o to, aby všichni měli stejná práva a příležitosti a nebyli diskriminováni pro svou sexuální orientaci a aby páry stejného pohlaví měly možnost uzavírat manželství se všemi právními důsledky. Náměstek primátora Petr Hlubuček (STAN) doplnil, že tento festival plně podporuje a že je oslavou toho, že všichni mohou být sami sebou.

Hnutí SPD nesouhlasí s takovouto masivní propagací a se spoluúčastí na financování festivalu Prague Pride za strany pražských zastupitelů. Homosexualitu neodsuzujeme a respektujeme ji. Z našeho pohledu si ale výraznou podporu zaslouží pouze tradiční přirozená rodina, která jediná může zachovat naši populaci. Podporujeme výchovu našich dětí v klasické rodině, kterou tvoří muž a žena v rovnoprávném vztahu a své děti vedou k úctě ke své rodné vlasti.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama