Radek Rozvoral

Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,85. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.05.2019 7:26:23

V Evropském parlamentu budeme tvrdě prosazovat zájmy České republiky!

V Evropském parlamentu budeme tvrdě prosazovat zájmy České republiky!

Už tento pátek a sobotu budou občané volit své zástupce do Evropského parlamentu. Vážení občané, sami si zrekapitulujte, co pro Vás současní čeští zástupci v Bruselu udělali. Hnutí SPD své sliby plní.

Hnutí SPD chce mít v novém složení Evropského parlamentu své zástupce, kteří zde budou vystupovat v zájmu našich občanů a proti dalšímu omezování jejich práv, proti přijímání dalších nesmyslných nařízení a regulací. Budeme prosazovat takovou Evropu, kde bude prioritou volný pohyb osob, zboží, služeb, a peněz a spolupráce členských států s respektem k suverenitě každého z nich. Nechceme Evropu s narůstajícím počtem byrokratických úředníků, vyplácejících nesystémové dotace a nekontrolované sociální dávky. V zájmu České republiky budeme prosazovat a uplatňovat přísné podmínky imigrační politiky České republiky. Nechceme zde nepřizpůsobivé imigranty nebo příchod  islámských náboženských fanatiků. V zájmu naší republiky budeme prosazovat kroky k obnově suverenity státu, a to zejména v otázkách imigrace, vnitřní a vnější bezpečnosti, potravinové a energetické bezpečnosti, daní a měny.

Jsme také připraveni prosadit vyhlášení referenda o vystoupení naší země z Evropské unie. V případě, že občané toto vystoupení podpoří, aktivujeme článek 50 Lisabonské smlouvy a zahájíme řízený proces našeho postupného vystoupení.

Naši zvolení europoslanci budou podporovat projekty, ve kterých vidíme smysl a přínos pro naši republiku. Jako příklad podporujících projektů uvedu: 

·         Zrušení Lisabonské smlouvy a novou spolupráci národních států na základě svobody a suverenity.

·         Společný trh a svobodný pohyb občanů národních států Evropy.

·         Společné projekty dopravní a energetické infrastruktury.

·         Společné vědecké projekty a vědeckou spolupráci.

·         Spolupráci v boji s teroristy a mezinárodním zločinem.

·         Právo občanů členských zemí rozhodovat v referendu o všech zásadních otázkách včetně vystoupení z EU.

·         Postupné rušení zbytečných byrokratických orgánů EU.

·      Sociální projekty pro pracující rodiny v národních státech Evropy. Musí skončit demografická genocida evropských národů a jejich nahrazování imigranty.

Zároveň zmíním témata, kde naše hnutí SPD říká radikálně NE:

·         Nekvalitním potravinám a spotřebnímu zboží. Ať z nás přestane EU dělat odpadkový koš.

·         Likvidaci národních států a národů a vzniku jednoho multikulturního státu EU. Současná EU je nereformovatelná a stávající forma evropské integrace musí skončit.

·         Dalšímu omezování práv občanů, včetně práva vlastnit zbraň.

·         Novým regulacím a nesmyslným omezením podnikatelských aktivit.

·         Podpoře imigrace a toleranci islamizace Evropy.

·         Pozitivní diskriminaci menšin a podpoře politických neziskových organizací.

·         Přijetí eura Českou republikou.

·         Evropské armádě vedené bruselskou elitou.

·         Předávání další moci z úrovně států do rukou EU.

Zde jsme představili nejdůležitější body a naše stanovisko k nim, které chceme prosazovat v Evropském parlamentu prostřednictvím našich zvolených zástupců. Naše síla bude v tom, že na to nebudeme sami, ale společně s aliancí Evropa národů a svobody (ENF). Vážení občané, souhlasíte-li s body, které chceme v rámci EU prosazovat a které naopak zamítáme, podpořte naše kandidáty v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu. Každý hlas bude důležitý. Děkujeme všem občanům, kteří se rozhodnout dát hlas hnutí SPD a odevzdají hlasovací lístek s číslem 28.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout