Radek Rozvoral

Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

15.04.2019 10:00:12 - lev.rozzureny

Sluníčkářská kandidátka SPD + zničení Volného buňky + banování vlastních voličů na facebooku

1) Proč vaše kandidátka do europarlamentu obsahuje sluníčkáře jako je Vašíček, který psal pro Čulíkovy britské listy? A takových jmen je tam více - s tímhle chcete přitáhnout voliče?
2) Rozpuštění Volného buňky a jeho nahrazení kádry z ČSSD - to je cílená sabotáž?
3) I přes to všechno jsem uvažoval, že vám to hodím s pečlivě vybranými preferenčními hlasy, neboť konkurence v podání ANO, ČSSD, KDU, ODS, TOP, STAN, KSČM a Pirátů je naprosto zoufalá a samozřejmě nevolitelná - ale za příspěvek "SPD me zklamala a asi to hodím radši Alternativě pro ČR" mě správci profilu Okamury zabanovali, takže mám jasno. A nejsem rozhodně jediný - považujete za normální banovat vlastní voliče, kteří s váma nemají 100% shodu, ale pořád jsou ochotni o vás uvažovat? Víte, o kolik voličů už jste takhle přišli? To je vaše svoboda slova?

Odpověď

21.04.2019 14:17:08 - Radek Rozvoral
Dobrý den a děkuji za názor.Kandidátka SPD pro volby do Evropského parlamentu je skvělá a jsem přesvědčen, že s naším vlasteneckým programem za hájení zájmů českých občanů a suverenity České republiky proti diktátu Evropské unie uspějeme. Česká republika na 1. místě!
Hezký zbytek dne.