Radomír Nepil

  • ANO 2011
  • Hlavní město Praha
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.05.2021 16:32:00

Prosím o vyvěšení izraelské vlajky z budovy radnice na Mariánském náměstí

Prosím o vyvěšení izraelské vlajky z budovy radnice na Mariánském náměstí

Dopis primátorovi hlavního města Prahy

 V Praze dne 14. května 2021

Věc: Vyjádření podpory Státu Izrael

Vážený pane primátore,

jistě stejně jako celý svět sledujete dění na Blízkém východě a složitou situaci, ve které se nachází náš dlouholetý spojenec Izrael. Od nejrůznějších veřejných osob a institucí, a to jak od těch vládních, tak komunálních, zaznívají slova podpory. Jsem proto přesvědčený, že by takové gesto mělo oficiálně zaznít i z Magistrátu hlavního města Prahy.

Prosím Vás proto, abyste právě jako gesto podpory a sounáležitosti vyvěsil z budovy radnice na Mariánském náměstí izraelskou vlajku.

Myslím si, že v den, kdy si připomínáme 73. výročí vzniku Státu Izrael a v kontextu toho, že došlo ke změně nepsaných pravidel a magistrát k vyvěšování vlajek jako určité formě podpory přistupuje poměrně často, je vyvěšení právě té izraelské tím nejmenším, jak můžeme našemu spojenci v těchto těžkých časech solidaritu vyjádřit.

S přáním všeho dobrého

Radomír Nepil
předseda zastupitelského klubu ANO 2011

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama