Richard Dolejš

  • Zdice
  • místostarosta
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,85. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.05.2017 9:33:02

Andrej Babiš opět střílí mimo terč a zesměšňuje sám sebe

Andrej Babiš opět střílí mimo terč a zesměšňuje sám sebe

Pan Babiš se dlouhodobě chová jako "pavlačová drbna". Co ve "zložce", to na jazyku a tak vypouští ubohé drby a nesmysly.

Primitivním způsobem se snaží odvést pozornost od vlastních afér, spojených s jeho podnikatelskými aktivitami a kmotrovskými metodami uplatňovanými v politice a byznysu.

Jsem nepřetržitě od roku 1995 členem Předsednictva ČSSD a nevím o tom, že by vedení strany řešilo jakékoli problémy, týkající se B. Sobotky a tzv. černých duší. Toto nařčení je mimo realitu. Pokud si dobře vzpomínám, tak jeho tehdejší kandidatura do Sněmovny měla podporu hlavně bývalého předsedy poslaneckého klubu Václava Grulicha, který patřil mezi nejvlivnější sociální demokraty. To spolu s podporou členské základny a kvalit Bohuslava Sobotky sehrálo klíčovou roli.

Andrej Babiš opět střílí mimo terč a zesměšňuje sám sebe. Měl by se ke svým skandálům postavit čelem a odejít z politiky.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout