ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,89. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.10.2021 21:45:00

Pozici předsedy poslaneckého klubu obhájil Jan Farský

Pozici předsedy poslaneckého klubu obhájil Jan Farský

Čerstvě zvolení poslanci Starostů a nezávislých ustanovili vlastní poslanecký klub, který bude s 33 poslanci třetím nejpočetnějším klubem ve Sněmovně.

 Na ustavující schůzi poslanci zvolili za předsedu klubu Jana Farského, který tuto funkci vykonával již v předcházejícím volebním období. 1. místopředsedou byl zvolen Petr Gazdík a pozice dalších místopředsedů budou vykonávat Věra Kovářová, Josef Cogan a Michaela Opltová.

“Vážím si toho, že jsem dostal důvěru vést třetí nejpočetnější klub a mohu tak pokračovat v práci, kterou jsme započali před lety započali. Cením si toho, že budu mít po svém boku kvalitní a pracovité lidi, za kterými je už dnes vidět velké množství odvedené práce a věřím, že své zkušenosti zužitkují i při činnosti ve Sněmovně,“ řekl Jan Farský, který obhájil pozici předsedy poslaneckého klubu STAN.

Na dnešním zasedání klubu řešili noví poslanci také informační věci k jednání Poslanecké sněmovny.

„Máme za sebou organizační věci, kdy zkušení poslanci předávali těm čerstvě zvoleným informace a cenné rady, které se týkají legislativního proces, fungování výborů ve Sněmovně, harmonogramu jednání i třeba rady na efektivní plánování poslanecké práce. Jak se totiž říká, kdo je připraven, není překvapen. A všichni naši poslanci projevili ambici pustit se do práce hned od začátku,“ doplnil 1. místopředseda klubu Petr Gazdík.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama