ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,88. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.06.2021 10:57:00

Předsednictvo zrušilo sobotní Republikový sněm

Předsednictvo zrušilo sobotní Republikový sněm

Hnutí STAN zrušilo svůj Republikový sněm, který se měl konat v sobotu 26. června.

 Za situace, kdy na jižní Moravě zemřeli tři lidé, stovky lidí jsou zraněných a řada obyvatel postižených obci přišla o střechu nad hlavou, nepovažujeme za vhodné pořádat reprezentativní stranický sněm.

Postiženým je teď třeba jim pomoci a starostové se musí soustředit na koordinaci záchranných prací. Předseda STAN Vít Rakušan je na jižní Moravě, kde spolu s tamními starosty pomáhá koordinovat pomoc. Situaci sledujeme a připravujeme potřebnou pomoc pro postižené lidi a obce.

Zároveň STAN v koalici s Piráty přerušuje volební kampaň. Velké díky patří nemocnicím, které zvládly nápor, a celému záchrannému systému, který zareagoval profesionálně a velmi rychle.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama