Strana nezávislosti České republiky

Celostátní politická strana
  • SNČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13. 12. 2018 18:19:39

Policie a vnitro

Policie a vnitro

Vnitro není nástrojem politiků proti lidem

Přeneste se na chvíli do budoucnosti. S námi budete moci jednou říkat o policii a vnitru toto:

Naprosto klíčové pro nás bylo a je bezpečí občanů na území České republiky. Policie chrání lidi před nebezpečnými jedinci a stíhá podezřelé za skutečné trestné činy proti životu, zdraví a majetku. Ochrana občanů je vždy nestranná, policie není zneužívána politiky.

Zároveň víme, že ne všichni mohou mít neustálou policejní ochranu – alespoň chvíli se musí každý bránit sám. Bylo pro nás zásadní a udrželi jsme, že bezúhonní a netrestaní občané mají právo držet a nosit zbraň kvůli ochraně sebe, rodiny i spoluobčanů v nouzi.

Naše bezpečnostní zákony jsou prvotřídní, léta osvědčené a staly se vzorem pro jiné státy v Evropě. Zdravá prevence je součástí bezpečnosti, avšak za všech okolností platí presumpce neviny a stát neperzekvuje ty, kteří nic neudělali, jen by snad mohli.

Politické a náboženské ideologie bez rozdílu, které potlačují přirozená lidská práva, jsou neslučitelné s naším ústavním pořádkem a nepožívají žádné veřejné podpory a jakýchkoli výjimek.

Vyberte si ze seznamu dalších kapitol naší Vize pro Českou republiku:


Navštivte a lajkněte si také naši stránku na Facebooku, ať Vám nic neuteče.

František Matějka

předseda Strany nezávislosti České republiky
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout