Strana nezávislosti České republiky

Celostátní politická strana
  • SNČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.12.2018 18:13:18

Zemědělství a potraviny

Zemědělství a potraviny

Zemědělství je soběstačné nejen pro dobu krize

Přeneste se na chvíli do budoucnosti. S námi budete moci jednou říkat o zemědělství a potravinách toto:

Potravinová nezávislost je další základ klidu a bezpečí nejen v dobách krize. Neomezili jsme ale mezinárodní obchod. Za rozumnou opět považujeme produkci plodin, které neslouží politickým doktrínám, ale spotřebitelům. Ti o svých preferencích rozhodují jednoduše tím, že platí za to, co si sami vyberou.

Zrušili jsme státní podporu pěstování technických plodin, která se schovávala za ideologický „boj proti změnám klimatu“ a ve skutečnosti způsobovala více škod. Podporujeme přirozené fungování zemědělství neovlivněné nespravedlivými a politicky motivovanými dotacemi – maximální nezávislost zemědělství na státu.

Podporujeme ale také přirozenou konkurenceschopnost českých firem a uplatnění na domácím trhu proti subjektům dotovaným v zahraničí jinými vládami. Už nepotřebujeme státem placené kampaně, že domácí produkce je zdravá a je dobré jí dávat přednost před zahraničními výrobky v horší kvalitě. Bylo by to zbytečné mrhání penězi. Lidé vědí, že lokální plodiny a potraviny jsou zdravým základem.

Vyberte si ze seznamu dalších kapitol naší Vize pro Českou republiku:


Navštivte a lajkněte si také naši stránku na Facebooku, ať Vám nic neuteče.

František Matějka

předseda Strany nezávislosti České republiky
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout