Strana soukromníků České republiky

  • Soukromníci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,26. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.05.2022 18:45:00

Stohy zbytečných lejster jsou velkou dírou ve vládním deštníku

Stohy zbytečných lejster jsou velkou dírou ve vládním deštníku

Komentář na facebookovém profilu k vládní kampani Deštník proti drahotě

 Musíme konstatovat, že Deštník proti drahotě nefunguje. Podpora flexibilních a zkrácených úvazků je další dobrá myšlenka, ale z komunikace vlády není vůbec jasné, jak konkrétně má toto opatření lidem ulevit. I proto celý deštník připomíná spíše kompozici prázdných prohlášení, která nic neřeší.

Republika potřebuje rychlou akci, jasnou komunikaci a komplexní změny. V otázce zaměstnanosti stát věci nejlépe prospěje tak, že přestane být ten největší parazit a brzda provozu.

Vyzýváme vládu Petra Fialy, aby snížila cenu práce a dramaticky osekala administrativu. Stohy zbytečných lejster a 40 procent mzdových nákladů, odvedených státu, jsou opravdu velkou dírou v deštníku.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama