Strana svobodných demokratů

Lepší život pro všechny!
  • SSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.02.2012 8:06:30

Zasedání Republikové rady SSD

Zasedání Republikové rady SSD

Dne 7. února 2012 proběhlo zasedání Republikové rady SSD.

Republiková rada SSD na svém zasedání schválila harmonogram příprav a aktivní účast SSD ve volbách do Senátu a volbách do krajských zastupitelstev v roce 2012.

Republiková rada SSD schválila proces nominací kandidátů pro volby do Senátu v roce 2012 s tím, že o kandidátech do Senátu za SSD rozhoduje na základě návrhu předsedy SSD schválením a platným usnesením Republiková rada SSD. Nominační formulář je k dispozici zde

Republiková rada SSD schválila proces nominací kandidátů na lídry krajských kandidátek pro volby do krajských zastupitelstev v roce 2012 s tím, že o lídrech krajských kandidátek rozhoduje schválením a platným usnesením Republiková rada SSD. Koordinátorem tohoto procesu je generální sekretář SSD. Nominační formulář je k dispozici zde

Republiková rada SSD vyzvala všechny své členy a příznivce k aktivní společné přípravě úspěšné účasti SSD ve volbách v roce 2012.

Doc.Dr.Ing.Jiří Dvořák, DrSc.
generální sekretář Strany svobodných demokratů

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama