ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,07. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.06.2020 17:30:00

Ministrovi jsme předali 15370 podpisů proti jedům v krajině

Ministrovi jsme předali 15370 podpisů proti jedům v krajině

Za účasti spolupředsedkyně Magdaleny Davis, senátora Přemysla Rabase a senátora Petra Orla jsme oficiálně předali ministru zemědělství Miroslavu Tomanovi petici Krajina bez jedů, kterou podepsalo přes 15 tisíc lidí.

 „Přestože jsme se s ministrem Tomanem neshodli na používání chemických látek v zemědělství, potěšilo nás alespoň to, že ministerstvo bude údajně podporovat tzv. berličky pro dravé ptáky v otevřené krajině a více biopásů podél polí,“ uvedla Magdalena Davis. „Věříme, že se to v krajině objeví co nejdříve,“ dodala.

Proti používání jedů na hubení hrabošů Stutox II Zelení nejen iniciovali tuto petici, ale náš senátor Petr Orel podal ústavní stížnost, která by měla používání tohoto prostředku zakázat. O tom, jak tato ústavní stížnost dopadla, vás budeme samozřejmě informovat.

Děkujeme všem, kdo jste petici (ZDE) podepsali a podíleli jste se na jejím šíření. 15 370 podpisů je pro nás povzbuzením, abychom na ochraně české krajiny proti jedům pracovali i dál.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama