ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.12.2023 23:08:00

Centrální rozhodování není efektivní a ani šetrné k přírodě

Centrální rozhodování není efektivní a ani šetrné k přírodě

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k centrální regulaci z Evropské unie

 Dotovat? Zakázat? Povolit? Dotovat? Zakázat? Povolit? To vše za vaše miliardy! Centrální rozhodování není efektivní a ani šetrné k přírodě. Politici by neměli dotovat ani zakazovat plynové kotle ani nic podobného. Bohužel postupně často dělají obojí a náklady platíme my všichni!

Není to ovšem pouze výsada Evropské unie. Vzpomínáte, jak si hospodští instalovali vzduchotechniku do svých provozů a stavebně oddělovali kuřácké a nekuřácké prostory? Provedli mnoho komplikovaných úprav, zaplatili desítky a někdy i stovky tisíc. A poté přišel bezohledný úředník a přesvědčil vládu ČSSD, KDU a ANO, aby tuto investici hospodských spláchla do kanálu.

Minule hospodští, dnes mnohé domácnosti s kotli. Komu se toto přihodí příště? Dokud budeme volit politiky, kteří se vyžívají v řízení našich životů, nikdo si nemůže být jistý... Proto volte Svobodné, nebudeme si hrát na bohy a necháme vás žít po svém.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama