ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,98. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.11.2020 7:35:00

Z této cesty do pekel je třeba okamžitě zahnout

Z této cesty do pekel je třeba okamžitě zahnout

Komentář na facebookovém profilu k prohlášení ministra vnitra Jana Hamáčka, že rozvolnění od pondělka by bylo cestou do pekel

 Cesta do pekel je ta, po které nás právě vedete vy, vládo chaosu a zmatku!

K čemu je PES, když se jím nechcete řídit? Pro legraci? Uvědomujete si, že to není legrace, ale že tady jde o tisíce často zoufalých hospodských a provozovatelů maloobchodu, ze kterých si veřejně děláte dobrý den a kteří vás evidentně nezajímají? Kdo bude zodpovědný za jejich osudy? Vy? Divíte se, že se bouří a ze zoufalosti své provozy otevírají a riskují obrovské pokuty? My ne. Do této situace jste je dostali vy! Budete nám zase vyhrožovat mrazáky v ulicích a užívat si moc?

Z této cesty do pekel je třeba okamžitě zahnout nebo ideálně úplně otočit směr. K tomu je třeba ovšem co nejdříve vyměnit tuto vládu a přinést zásadní změnu! Bez zbytečného odkladu!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama