TOP 09

Víc, než si myslíte
  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,64. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.04.2019 18:41:00

TOP 09 v Plzni povede dál Michal Vozobule

TOP 09 v Plzni povede dál Michal Vozobule

TOP 09 v Plzni si zvolila nové vedení. Stranu v krajském městě i nadále povede současný náměstek primátora pro dopravu a životní prostředí Michal Vozobule (38).

Místopředsedy byli znovu zvoleni místostarosta Městského obvodu Plzeň 2 – Slovany Jan Fluxa (38) a doubravecký radní Václav Lacyk (47). Všichni tři obdrželi stoprocentní důvěru delegátů regionálního sněmu, který se konal v pátek večer v Plzni.

Michal Vozobule má s vedením regionální organizace zkušenost už z minulého období, kdy vystřídal ve vedení plzeňské organizace Ondřeje Ženíška. Ve volbě předsedy neměl konkurenta a volba proběhla jednohlasně. „V Plzni za úspěch považuji především to, že jsme po podzimních komunálních volbách zastoupeni v koalici nejen na plzeňské radnici ale také na všech velkých obvodech. Minulý týden se nám navíc podařilo do programového prohlášení města Plzně pro období 2018–2022 prosadit všechny priority z našeho programu. Budeme tak mít možnost zlepšit nejen situaci ve školství a vybudovat nová zázemí pro sport, ale i vyřešit problémy s dopravou a životním prostředím. Čeká nás spousta práce pro Plzeň, na kterou se těším a věřím, že se nám podaří zlepšit nejen dopravní situaci ale i celkové klima ve městě tak, aby se se stalo moderní evropskou metropolí,“ říká nově zvolený předseda plzeňské TOP 09 Michal Vozobule.

V jedenáctičlenném regionálním výboru dále usednou lochotínská místostarostka Ilona Jehličková, zastupitel Městského obvodu Plzeň 1 Tomáš Trnka, emeritní děkan ekonomické fakulty Miloš Nový, místostarosta centrálního plzeňského obvodu Ondřej Ženíšek, zastupitel Městského obvodu Plzeň 3 Radoslav Škarda, doubravecký zastupitel Jan Toman, Petr Farník a Bohuslav Sobota.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout