Tomáš Podivínský

  • KDU-ČSL
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.11.2013 19:06:52

Program Nová zelená úsporám 2013 pokračuje dál

Program Nová zelená úsporám 2013 pokračuje dál

_

Ministerstvo životního prostředí i Státní fond životního prostředí ČR ujišťují žadatele o podporu z programu Nová zelená úsporám 2013, že informace, které proběhly v minulých týdnech o odložení Dokumentace programu Nová zelená úsporám Vládou ČR, se v žádném případě netýkají letos vyhlášené výzvy na rodinné domy ani žádostí podaných v programu Zelená úsporám.

Současná výzva běží podle plánu s předpokládaným ukončením 29. listopadu 2013. K 1. listopadu 2013 zbývá pro žadatele o podporu na komplexní rekonstrukce rodinných domů 248 milionů korun. Celková částka celé výzvy, kterou Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo dne 12. srpna 2013, byla 1 miliarda korun. Finanční prostředky, které jsou pro program NZÚ 2013 využívány, nejsou z vládních ani emisních zdrojů, ale ze zdrojů resortu životního prostředí. Proto se jich odložení Dokumentace programu NZÚ Vládou ČR v žádném případě nedotýká.

 Ministerstvo životního protředí činí všechny nezbytné kroky k tomu, aby byla dokumentace schválena Vládou ČR v nejbližším možném termínu.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama