Tomáš Zdechovský

Místopředseda KDU-ČSL
  • KDU-ČSL
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

14.09.2021 14:56:07 - Miro MOODY

Babiš sliboval a Havlíček s ČTŮ ceny zabetonoval.

Pane Zdechovský,
je pro mne frustrující měsíčně platit předražená data a volání a sledovat aroganci a nezájem ministra Havlíčka, je-li tázán na kartel tří mobilních operátorů, kteří mohou mít slogan....
,, JSME TAK DRAZÍ....JAK SLABÝ JE BABIŠ, HAVLÍČEK A ČTÚ".
Byla instalována nová šéfka ČTÚ, která měla za úkol přivést dalšího operátora a vznikl z toho BETON.
Ten beton je BABIŠ+HAVLÍČEK+ČTÚ. Díky své neschopnosti pomohli zabetonovat ceny za data a volání. Operátoři si na nic nehrají, mají shodné ceny, identický přístup k zákazníkovi a drží basu v kartelovém spolku na hřišti zvaném ČR.
Pane Zdechovský, mnohé podněty, stížnosti a připomínky si najdou cestu tu a tam na politika či legislativu té či oné země.
Myslíte si, že může Evropská komise pomoci a zasáhnout proti nemravným cenám za poskytování telekomunikačních služeb? Jak pomoci lidem v ČR, když vláda, zdůrazňuji vláda, ministr a ČTÚ jsou neschopní?
Děkuji za odpověď
J.Kudela

Odpověď

20.09.2021 12:49:42 - Tomáš Zdechovský
 Vážený pane Kudelo,souhlasím s Vámi v tom, že vysoké ceny dat, které patří k nejdražším v Evropě, představují skutečný problém. Mám za to, že snížit ceny dat, může nyní především lepší konkurenční prostředí. Příležitost k tomu však současná  vláda bohužel nedávno promarnila. Není spor o tom, že jakékoli řešení musí zahrnovat i změnu na postu ministra průmyslu a obchodu.
Na toto téma jsem mimochodem  napsal svůj aktuální článek, na který bych Vás rád odkázal zde: https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=776067S pozdravemTomáš Zdechovský