Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,88. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.08.2020 21:20:00

„Multikulturní obohacení“ už přichází i do naší země

„Multikulturní obohacení“ už přichází i do naší země

Komentář na facebookovém profilu k incidentu ve vlaku, který skončil vykázáním pasažéra na nádraží v Břeclavi

„Multikulturní obohacení“ už přichází i do naší země. Slovensky mluvící Afroameričan se rozzlobil na obsluhu jídelního vozu Českých drah, která mu k hemenexu nabídla místo chleba housku, ovšem s příplatkem. Cestující pracovníky označil za rasisty a choval se agresivně. Vlaková četa nakonec muže z vlaku vykázala. Souprava kvůli tomu stála hodinu na nádraží v Břeclavi. Pán si asi neuvědomil, že není v Americe. V naší zemi před ním nebudeme klečet. Každý imigrant a cizinec, který se v naší zemi neumí chovat slušně či páchá kriminalitu, nechť je potrestán a deportován! Nechceme, aby naše města hořela jako v Americe či v západní Evropě.

„Muž nebyl spokojen, že v jídelním voze dostal k hemenexu chleba. Po informaci číšníka, že by si za housku musel připlatit, osočil personál za rasisty,“ řekla Blesku, který o hádce informoval, vlaková obsluha. Muž se pak choval urážlivě i k dalším cestujícím. Prý je obtěžoval a natáčel se ji na telefon.

„Chování cestujícího, jehož rukojmími se stalo přes tisíc cestujících plně obsazeného expresu, neslo známky snahy o vyvolání rasového konfliktu,“ uvedla průvodčí vlaku.

Každý imigrant a cizinec, který se v naší zemi neumí chovat slušně či páchá kriminalitu, nechť je potrestán a deportován! Nechceme, aby naše města hořela jako v Americe či v západní Evropě.

Sledujte naše nové weby www.tomio.cz a www.spd.cz

A sledujte a odebírejte novinky také na mém novém kanálu na YouTube, kde pravidelně zveřejňuji moje video komentáře a další aktuality ohledně zákulisí a faktů k nejaktuálnějšímu dění. Těším se na komunikaci s vámi ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama