Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.07.2021 19:06:00

Člen ochranky nezasáhl proti teroristovi, aby nebyl obviněn z rasismu

Člen ochranky nezasáhl proti teroristovi, aby nebyl obviněn z rasismu

Komentář na facebookovém profilu k pojmům rasismus a terorismus.

 Šílený výsledek sluníčkářského multikulturalismu. Člen ochranky nezasáhl proti teroristovi, aby nebyl obviněn z rasismu…Idnes.cz informoval, že teroristický útok, který se odehrál v květnu roku 2017 na koncertě zpěvačky Ariany Grande v hale v Manchesteru a při němž zemřelo 22 lidí, mohl mít méně obětí, kdyby nedošlo k řadě bezpečnostních pochybení. K takovému závěru dochází nyní zveřejněná vyšetřovací zpráva. Jeden z členů ochranky uvedl, že nezadržel útočníka, protože se bál, že by byl obviněn z rasismu. Kolik mrtvých, napadených a znásilněných lidí ještě bude muset být, než se Evropa podívá pravdě do očí a přizná si, že masová imigrace je zhouba a že multikulturalismus nefunguje?

„Mohl to být nevinný asijský muž,“ přiblížil své myšlenky o atentátníkovi libyjského původu Salmanu Abedimu člen ochranky Kyle Lawler. „Bál jsem se, že se zmýlím a budu označen za rasistu, pokud to bude špatně, a dostanu se do problémů.“

Až se nám zavedla politická korektnost. Pokud se nebudeme bránit, budeme otroky a lovnou zvěří ve své vlastní zemi. A ty, kteří se chtějí bránit, pan Hamáček obviňuje z extremismu a předsudečné nenávisti. Je to ale on sám, kdo hájí extremistický a nenávistný islám.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama