Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,79. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.01.2019 22:41:00

Demografický propad a nedostatek pracovních sil musíme vyřešit sami

Demografický propad a nedostatek pracovních sil musíme vyřešit sami

Komentář na facebookovém profilu k dopadům nekontrolované migrace.

Nesmysly českých sluníčkářských politiků a novinářů o tom, že v migrační vlně do Evropy přicházejí lékaři, jaderní fyzici a inženýři, začínají vyplouvat na povrch. Plně se tak potvrzuje moje varování. Rakouský list Die Presse píše, že značná část migrantů nemá žádné dokumenty o svém vzdělání, kterým by mohli dokázat, že jsou například vyučení řemeslu, jak o sobě prohlašují. Navíc, již v roce 2016 se prokázalo, že jsou mnozí migranti dokonce analfabeti. Nejnovější studie rakouského úřadu práce ukazuje, že migranti, kteří žádají o azyl v Rakousku, jsou méně vzdělaní, než se dosud mediálně uvádělo. Server krone.at píše, že sotva deset procent běženců má možná ukončené vysokoškolské vzdělání a téměř 70 procent absolvovalo pouze povinnou školní docházku. Samozřejmě platí, že se i toto tvrzení těžko dokazuje, jelikož migranti nemají u sebe dokumenty.

Hnutí SPD nedopustí, aby do naší země proudily davy imigrantů. Musíme naši zemi chránit. Demografický propad a případný nedostatek pracovních sil musíme vyřešit tím, že podpoříme ekonomicky vlastní české pracující rodiny, aby se znovu vyplatilo mít děti. Přinášíme jim pozitivní program. Navrhujeme pro pracující rodiny skutečně výrazné daňové úlevy a novomanželské půjčky. Jsme jediná relevantní politická síla, která chce zabránit masové migraci. Babišova vláda totiž podpořila globální pakt o uprchlících, který via facti zavádí globální kvóty na uprchlíky. Buďte s námi a naše země bude opět naše.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout