Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,9. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.5.2022 7:33:00

Fialova vláda se snaží umlčet politické oponenty

Fialova vláda se snaží umlčet politické oponenty

Komentář na facebookovém profilu k potlačování svobody slova

 „Řada lidí už si myslí, že nemůže říct svůj názor, aby neohrozili sebe a svou rodinu, a to je to nejhorší, co nás mohlo potkat“, říká ombudsman Stanislav Křeček v souvislosti s novou kampaní vlády Petra Fialy (ODS), kde vláda vyzývá občany, aby se vzájemně udávali, práskali a nahlašovali, pakliže bude mít někdo subjektivní dojem, že někdo kolem něj šíří „dezinformaci“. Tedy takový názor, který není v souladu s tím jediným správným názorem, který prezentuje Fialova vláda.

Já s názorem ombudsmana Křečka souhlasím. Fialova vláda se chová nedemokraticky, totalitně a snaží se umlčet politické oponenty, a to i ve Sněmovně, protože mají strach z klesající důvěry veřejnosti v jejich vládu, což je ale způsobené chybnými kroky a nečinností vlády.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama