Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,78. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.04.2019 15:50:00

Jedno je jisté - vraždění spáchali teroristé nepřátelští k jinému náboženství

Jedno je jisté - vraždění spáchali teroristé nepřátelští k jinému náboženství

Komentář na facebookovém profilu k teroristickým útokům na Srí Lance

Informace o vraždění na Srí Lance jsou zdrcující a musí působit hluboký lidský zármutek. Ačkoli neznáme pachatele teroru na Srí Lance, jedno je jisté - vraždění o Velikonocích spáchali teroristé nepřátelští k jinému náboženství - ke křesťanství. V prvé řadě po vyslovení lítosti bychom měli postižené zemi nabídnout pomoc. „Chápu“ pokrytecké prohlášení ministra vnitra Jana Hamáčka z ČSSD, že pomůžeme, pokud Srí Lanka požádá, protože je předseda ČSSD známý zastánce islámu. Ale platí, že kdo se ptá, nerad dá.

Druhá věc je ponaučení - pokud překročí míru počet příslušníků ideologie, která je nenávistná, znamená to vždy teror a násilí vůči jiným náboženstvím a vůči bezvěrcům. To, že je u nás zatím relativně bezpečno, ve srovnání se zahraničím, je jen díky tomu, že tu máme zatím slabou komunitu vyznavačů nenávisti vůči lidským právům křesťanů a Židů.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout