Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,87. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.07.2020 20:02:00

Ministerstvo kultury rozdalo 15,5 milionu dvaceti vyvoleným

Ministerstvo kultury rozdalo 15,5 milionu dvaceti vyvoleným

Komentář na facebookovém profilu k rozdělování dotací na ministerstvu kultury

 Tak je na světě další skandál. Ministerstvo kultury pod vedením ministra Lubomíra Zaorálka z ČSSD rozdalo 15,5 milionu korun dvaceti vyvoleným časopisům. Peníze přiděluje dotační komise, kterou tvoří lidé, kteří v těchto časopisech působí. Například neznámý čtrnáctideník A2 tento rok dostal 2,5 milionu korun, přičemž místopředsedou komise je přitom šéfredaktor jeho webové odnože A2larm.cz Jan Bělíček.

A je skutečně „požitek“ přečíst si texty tohoto plátku - člověk se opravdu ztrácí v houštině slov jako rasismus, šovinismus, antifeminismus, genderismus nebo toxická maskulinita. Za dva a půl milionu korun ročně si platíme multikulturalistickou protinárodní propagandu. Jeden člověk v diskuzi na toto téma napsal: dobře vyhozené peníze.

Otázka je, jelikož jsou skutečně vyhozené, zda naopak z pohledu neomarxistů z ČSSD to jsou jistě dobře investované peníze do boje s tradiční rodinou, s tradiční společností, s vlastenectvím, s demokracií, svobodou, s obhajobou naší státní a národní suverenity. Pokud někdo soukromě financuje jiný, byť odporný názor, je to jeho věc, ale naprosto odmítám, aby tuhle propagandu platil stát z mých nebo vašich daní. Pana ministra Zaorálka se na to zeptám, proč takto zneužívá veřejné peníze.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama