Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,87. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.07.2020 19:29:00

Odměna 1,6 milionu generálnímu řediteli ČT je skandální

Odměna 1,6 milionu generálnímu řediteli ČT je skandální

Komentář na faebookovém profilu k hospodaření veřejnoprávní televize

 Odměna 1,6 milionu korun generálnímu řediteli ČT Petru Dvořákovi je skandální. Minulý týden odsouhlasila Rada ČT díky hlasu radního za ČSSD a exhokejisty Jiřího Šlégra roční odměnu generálnímu řediteli ČT Petru Dvořákovi ve výši 1,6 miliónu korun. Proti hlasovali pouze radní, kteří měli podporu SPD - Hana Lipovská, Luboš Xaver Veselý a dva další radní.

Hnutí SPD považuje udělení této odměny za zcela skandální, protože hospodaření, objektivita vysílání a programová skladba ČT je dlouhodobě terčem oprávněné kritiky našich občanů.

Hnutí SPD požaduje dlouhodobě přeměnu ČT na státní příspěvkovou organizaci v kontrolní pravomoci Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ). A již jsme také podali zákon na zrušení koncesionářských poplatků. Vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM nám ale naše návrhy blokuje.

Podpořte, prosim, SPD ve volbách, ať jsme silnější! Poplatky je nutné zrušit a zajistit hospodárné, programově vyvážené a objektivní vysílání v souladu se zákonem, včetně tvorby nových pořadů, a nikoliv vysílání probruselských elit s jejich domácími nohsledy.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama