Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19. 4. 2019 17:46:00

Schengen je jednou z příčin migrační krize

Schengen je jednou z příčin migrační krize

Komentář na facebookovém profilu k pokračující migrační krizi.

Evropská unie i sluníčkáři se nás snaží ukolébat, že migrační krize je již zažehnána. Opak je pravdou. Rakouský ministr vnitra z naší spřátelené strany FPÖ Herbert Kickl napsal třem členům Evropské komise naléhavý dopis, v němž varuje před další migrační krizí. Na hranicích EU je podle něj připraveno k pochodu do středu Evropy až 70 000 dalších uprchlíků! Pokud chcete zabránit islamizaci naší země i Evropy, volte 24. a 25. května hnutí SPD! Společně s rakouskou FPÖ, Ligou Mattea Salviniho či Marine Le Pen ubráníme Evropu před islamizací a diktátem Bruselu!

Ministr Kickl v dopise uvádí, že na základě informací z různých zdrojů „lze očekávat výrazný nárůst nelegální migrace na východní trase ze Středozemního moře a na Balkáně“. Odvolává se přitom na varování organizace Europol, která předpovídá novou vlnu uprchlíků zejména z Turecka. Ta by dle Kickla přivedla nestabilní Balkán do nové uprchlické krize.

„Už dnes v regionu čekají desetitisíce migrantů, z toho zhruba 5 000 přímo na hranicích EU v Bosně a dalších 5 000 v Srbsku. K tomu se přidává 60 000 žadatelů o azyl v Řecku a 5,6 milionů syrských uprchlíků na Blízkém východě. Ti všichni, pokud okamžitě nepřijmeme důležitá opatření, vykazují jasný potenciál k novému masivnímu migračnímu pohybu,“ napsal Kickl.

Schengen je jednou z příčin migrační krize a zavedl princip kolektivní nezodpovědnosti, kdy jednotlivé státy nechali procházet přes své území imigranty poté, co oni překonali vnější hranice EU, které Řecko a Itálie i agentura Frontex střežily jen velmi laxně. Vnější hráz neexistovala, imigrantská záplava se tedy šířila po Evropě. Pokud nefunguje vnější hráz, musíme mít svou vlastní národní hráz.

Musíme být připravení chránit své hranice a musíme mít připravenu hráz proti imigrační povodni. Schengenský systém bohužel znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se mohou přes hranice volně pohybovat i zločinci a teroristé, aniž by je kdokoli zkontroloval. SPD podporuje bezvízový styk a volné cestování občanů vyspělých zemí, ale nikoliv občanů rozvojových či muslimských zemí. A současně s hraničními kontrolami, aby byla zajištěna bezpečnost českých občanů a abychom mohli případně zadržet teroristy a zločince na našich hranicích.

Potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali. Stavět hráz a povodňové zábrany až při povodni, je pozdě. A vidíme, že Německu a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde. Nesmíme dopustit, aby to, co se děje v západní Evropě, bylo i u nás. První ukázky toho jsme již zaznamenali.

Společně s dalšími vlasteneckými a antiislamistickýmu stranami máme šanci ubránit Evropu, když nás podpoříte. Náš kamarád a italský ministr vnitra Matteo Salvini již ukázal, jak umí zatočit s nelegálními imigranty, nelegální imigraci do Itálie prakticky zastavil. Stejně tak rakouští Svobodní zakazují propagaci politického islámu a zavírají nenávistné mešity. Nejsme v tom sami a máme silné spojence! Pokud nechcete, aby Vám vládli Merkelová, Juncker a Soros, přijďte k REFERENDU o EU a IMIGRACI 24. a 25. května!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama