Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.01.2021 8:44:00

V USA probíhá totalitní neomarxistická revoluce

V USA probíhá totalitní neomarxistická revoluce

Komentář na facebookovém profilu k situaci v USA.

V USA probíhá totalitní neomarxistická revoluce. Mráz přichází ze Západu. Známý magazín Forbes vyzývá firmy, aby nenajímaly lidi, kteří skončí v Trumpově prezidentské kanceláři. To je jak z dob komunismu, kdy byli lidé vyhazováni z práce za své názory. Zdá se, že neomarxisté využívají neblahých událostí na Kapitolu k vykonání převratu v USA. Osmnáctiletá dcera nahlásila matku za účast na demonstraci na podporu Donalda Trumpa. Matka dostala ze své firmy vyhazov. Je to jak v Sovětském svazu, kdy děti udávaly své rodiče. Otřesný příklad Pavlíka Morozova...

Twitter zrušil účet Donaldu Trumpovi s více než 80 miliony odběratelů. Současně Twitter různým známějším konzervativním nebo jinak politicky nekonformním Američanům ruší po tisících jejich odběratele, také pod heslem boje proti slovům „podněcujícím násilí“. Společnost Amazon informovala, že pozastavuje hosting sociální sítě Parler, kvůli tomu, že neprovádí kontrolu příspěvků. Tahu Amazonu předcházely podobně nepřátelské akty ze strany Applu nebo Googlu, kteří aplikaci Parler vyřadili ze své nabídky.

Komentátor Daniel Kaiser na Echo24 upozornil na dvojí metr. Joe Biden řádění Black lives matter neodsuzoval a teprve na sklonku léta zavrhl obecně jakési blíže nespecifikované „násilí“. „Jeho slabošské chování tehdy je v ostrém kontrastu k chování typického politika Republikánské strany dnes. Republikáni vniknutí do Kapitolu hromadně odsuzovali vzápětí a často ještě během řádění,“ napsal Kaiser.

Časopis Vogue zase zveřejnil návrh titulní strany, na které nově zvolená viceprezidentka USA Kamala Harrisová vypadá vzhledem k nasvícení „světleji než ve skutečnosti“. Takže prý zase opět rasismus…

Zdá se, že neomarxisté využívají neblahých událostí na Kapitolu k vykonání převratu v USA.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama