Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.01.2021 16:57:00

Zdá se, že ministryně Maláčová a vláda chtějí definitivně zničit živnostníky

Zdá se, že ministryně Maláčová a vláda chtějí definitivně zničit živnostníky

Komentář na facebookovém profilu k návrhu zvýšení plateb na sociální pojištění

 Zdá se, že ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová z ČSSD a Babišova vláda chtějí definitivně zničit živnostníky. Jakoby nestačila restriktivní opatření vlády, která spoustu živnostníků dohánějí k ukončení činnosti, tak Maláčová nyní prosazuje, že živnostníci a další podnikatelé mají nově platit sociální pojištění ze 75 procent zisku místo z 50 procent. Například živnostník s průměrným měsíčním příjmem 34 tisíc korun, který uplatňuje 60% výdajový paušál, dnes platí minimální sociální pojištění ve výši 2588 korun. Kdyby návrh na vyšší odvody prošel, bylo by to 2978 korun. To je pro hnutí SPD naprosto nepřijatelné.

Informoval o tom server peníze.cz. Babišova vláda si nejspíš vetkla za úkol zničit drobné podnikatele, aby je mohly nahradit mamutí nadnárodní korporace.

Hnutí SPD podporuje drobné a střední ČESKÉ podnikatele, kteří platí daně v naší zemi a zaměstnávají sebe a dávají práci českým lidem. Odmítáme, aby jim vláda házela klacky pod nohy.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama