Úsvit - Národní Koalice

  • Úsvit
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,65. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

06.09.2016 14:23:00

Sobotka a Babiš mají poslední šanci vysvětlit přijetí 6000 imigrantů

Sobotka a Babiš mají poslední šanci vysvětlit přijetí 6000 imigrantů

Minulý týden odsouhlasila česká vláda veřejnou zakázku za více než půl miliardy korun na integraci 6000 imigrantů. Koalice lže občanům, když říká, že nechce přijímat imigranty.

 „V situaci, kdy v celé Evropě sílí radikální islamismus a množí se teroristické útoky, je takový krok přímé ohrožení bezpečnosti českého státu. Za takovou bezpečnostní politiku by měla okamžitě skončit jakákoli vláda,“ řekl na tiskové konferenci předseda strany Miroslav Lidinský.

Poslanci Úsvitu budou dnes navrhovat mimořádný bod, ve kterém budou chtít znát zdůvodnění výše zmíněné zakázky.

„V situaci, kdy oficiální stanovisko české vlády zní, že vláda odmítá přijímání imigrantů, je zadání veřejné zakázky na jejich integrování zcela zjevně nehospodárné. K této zakázce za více než půl miliardy není totiž vůbec žádný důvod. My dneska budeme požadovat vysvětlení. Pokud se tak nestane, budeme mít poslední šanci, jak celou věc zvrátit a to je podat na ministry české vlády trestní oznámení za porušení povinnosti při správě cizího majetku,“ oznámil další postup Miroslav Lidinský.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama