ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,42. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.10.2011 11:17:00

Život, smrt a Sulíkův paradox

Život, smrt a Sulíkův paradox

Vyjadřovat se ve stadiu klinické smrti je sice samo o sobě obtížné, komentovat nepřesnosti je však pro tak zralou dámu politického života, jakou KDU-ČSL je, milou povinností.

Podle autora rubriky Chlíveček KDU-ČSL vyfičela z parlamentu. V parafrázi na Járu Cimrmana si dovolím zavolat: Nebojte se, děti, nevyfičela, v posledních volbách posílila, se šesti senátory je třetím nejsilnějším klubem v Senátu Parlamentu ČR a je v něm dost slyšet. Parlament má totiž dvě komory, vedle Poslanecké sněmovny i Senát.

S tím nejpodstatnějším autorovým postřehem však vřele souhlasím: pro každou politickou stranu je to nejdůležitější živá a autentická členská základna.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama