Vincent Pribula

  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.11.2017 10:44:51

Žádné pracovní zkušenosti, žádné politické zkušenosti a celý ideově politický pr

Žádné pracovní zkušenosti, žádné politické zkušenosti a celý ideově politický pr

To jsou 20 leté děti v Českém Parlamentu.Žádné pracovní zkušenosti, žádné politické zkušenosti a celý ideově politický profil je dovršen velkým nic! To jsou 20 leté děti v Parlamentu České republiky.

V.Pribula – politické echo 11.017

Jak se na to dívat, jakou rozumovou optiku použít na zvolení 20 letých (pro mne dětí) do Parlamentu? Pokud se podaří oprostit, od zvednutých emocí, zaběhnutých společenských zvyklostí, je tu řada osobnostních a odborných pohledů na děti v rolích poslanců. Reakce na děti v parlamentu jsou ve společnosti většinově brány, jako odhození generační zkušenosti, lidské vyzrálosti a dlouholeté životní cesty, za skutečným poznáním hodnot a reality života.

Co znamenají dospělé děti v Českém Parlamentu, žijící dosud z kapesného rodičů?

Pro mnohé je to výsměch a degradace volené funkce poslance a celého smyslu odpovědné zastupitelské demokracie. Místo zkušených lidí, kteří mají lidově nažito a odvychováno, pracovně i společensky v hlavě srovnáno, budou naše zájmy hájit děti. Ve 20 letech je velmi obtížné sehnat místo pro odbornou nezkušenost, nízký věk a tím nezralost. Ve výběrových řízeních firem a státních institucí jsou nutné kvalifikační předpoklady, včetně nutných zkušeností a dosavadních výsledků práce a věkové hranice, jako záruky zralosti jedince.

Jaké má výsledky své životní práce 20 letý poslanec?  Žádné! Žádné pracovní zkušenosti, žádné politické zkušenosti a celý ideově politický profil je dovršen velkým nic! A co na to Češi?

Tu otázku si mohou pokládat u stejnojmenného pořadu ze sedačky v obýváku.

Tak nízký věk a tak obrovská nezkušenost je doslova extrémní riziko při rozhodování o složitých geopolitických situacích, záležitostí národní bezpečnosti či vojenské strategie. O tom budou rozhodovat děti! Jaká je záruka, že rozhodnou správně a stejno tak se nepodělají při emočním a politickém tlaku? Pro mladíka je krásné být poslancem, pro společenské zájmy je to tragicky komické a společensky nebezpečné.Často rozhoduje o zásadních věcech státu jeden, zato rozhodující hlas. Pokud tím jedním rozhodujícím hlasem bude dospělé dítě, máme se na co těšit?

Společným znakem dětí v roli poslance, bude hrané vysoké sebevědomí, mladický cynismus a frustrace z nezkušeností, kterou budou nahrazovat ješitností a mladickým generačním vzdorem. Zkušení jedinci vědí moc dobře, co dokáže vzpurná mládež bez pokory.

Představa, že mladí poslanci nízký věk nahradí nějakým politickým asistentem po vzoru inkluze- je možná? Poslanec pod politickým dohledem je dokonalá stupidita a stejně tak možná realita. Rozdíl mezi dohledem nad poslancem z řad korporátních bossů a omladinou se časem ukáže. Záleží, kdo se tématu ujme a kolik bude podpory z Čt a spol. Svěží mladý vítr má jméno George Soros a jeho speciální fond pro Čechii-Open Society Fond Praha. Největší líheň politických aktivistů, zaměřená převážně na mladou generaci. Speciální besedy, rétorické cvičení jak oponovat staré zamrznuté a xenofobní generaci. Mají i své ceny, které sami sobě udělují za skvělé výsledky politické práce.

Mediální svět má nové intelektuály.

Již není potřeba jít cestou sebevzdělávání, nabírání letitých zkušeností, je tu nová cesta z plínek přímo do Parlamentu, Senátu, Vlády, na Pražský hrad, nebo nejllépe parazitovat ve strukturách EU. Genderový odborníci nespokojené populaci vysvětlí, že je tu nová doba, jsou tu jiné revoluční hodnoty a stará generace je brzdou rozvoje šťastných mladých lidí. Vysoké školy vypracují vědecké studie, politici v závislých médiích budou společně rezonovat.

Dokážete si představit, že ve Vaší úspěšné firmě bude místo ošlehaného Kozáka na pozici výkonného ředitele 20 letý mladík, který nikdy nepracoval a neví, co to pracovat je?

Kult mládí pohltil mnoho pracovních profesí a dnes se dere i do základů řízení státu. Bude se společnost bránit umělému fenoménu, že mladí jsou lepší ve všem? Je šance na obranu proti globální politice genderu a korektnosti a neustálému protěžování mladých revolucionářů?

Je čas změnit pravidla!

Je tu naléhavá nutnost změnit volební zákon a nastavit minimální věkovou hranici 25-30 let. Elita, která skutečně řídí stát a ekonomiku nemá zájem o zvýšení věkové hranice. Řidičák mladým na zkoušku je ok, ale věkem nevyzrálý poslanec jim nevadí. Nehodí se to pro jejich plány a tento stav jim velmi vyhovuje. Volby na nečisto do všech škol jsou jejich dílem, jako snaha snížit voličskou věkovou hranici. Stále dokola je mediálně podsouvána lež o tak úžasně chytrých a moudrých dětech, ve kterých je spása. Propaganda je silná věc, stačí dát dědkovi číro na hlavu a u mládeže boduje. Že je dědek mazaný a posedlý mamonem-čert jej vem.

My jsme ta mládež nová – mládež Sorosova!

Děti v Parlamentu jsou dalším nástrojem rozkladu společnosti a předobraz, kam bude směřovat nový přeformátovaný politicko-sociální systém. Opět nám tu promlouvá, touží vládnout, něčí nová mládež. Drze poučuje, pohrdá vlastní kulturou a nějak podivně se mění v ne -muže a v ne-ženy.

Společnost si musí zvyknout!

Čas se podivně zrychluje, společnost se podivně mění – zvykejme si. Nastal čas zlaté mládeže a jejich politických vůdců. Patologicky nezdravě sebevědomá mládež poháněná ideou nároku na štěstí. Život bez práce je morem společnosti. Líná a rozmazlená mládež opojená konzumem, jen touží po akademických titulech a nekonečném rostoucím osobním úspěchu. 28 let naše školy produkují ve velkém mladé intelektuály a novou elitu. A kde to je vidět? Placené a líné filozofy ekonomika nepotřebuje a na republikové besedy o stáří a prospěšnosti homosexuálních vztahů, multikulturní společnosti plné lásky a pochopení, se dá zvládnout i v malém počtu. Vzniká nové pravidlo „Čím je jich víc, tím hůře.“ Co prožívají lidé při enormním prostoru médií, ve kterých poučují a moralizují děti? Ustoupí zkušená generace nekonečné produkci studentů sociálních věd? Je možné přinutit mladé revoluční reportéry k duševní námaze a samostatné logice? K normalitě uvažování a nezkreslování reality je nutné dozrát, naučit se pokoře a pracovat s kritikou.

Elita má skutečnou moc! Opět provedla geniální marketing snadno převychovanou mládeží, podstrčenou do všech struktur řízení státu, do veřejného prostoru světa informačních technologií. Zformovaná mládež bude pracovat ve prospěch cizích zájmů, na vlastní účet své životní úrovně i budoucnosti.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama