Žarko Jovanovič

  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,37. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.10.2015 20:43:13

NATO a obrana naší vlasti? NE, musíme spoléhat hlavně sami na sebe

NATO a obrana naší vlasti? NE, musíme spoléhat hlavně sami na sebe

Při obraně vlasti, se musíme spoléhat hlavně sami na sebe, NE na NATO. Spojence musíme hledat v našich sousedech a dlouhodobě přátelských národech, NE daleko za oceánem.

NATO, obrana vlasti, Armáda ČR
Při obraně vlasti, se musíme spoléhat hlavně sami na sebe, NE na NATO.
Spojence musíme hledat v našich sousedech a dlouhodobě přátelských národech, NE za oceánem.
Armáda ČR republiky, po mnoha letech devastace, není prakticky bojeschopná a hlavně schopná bránit naši vlast. Je třeba okamžitě obnovit naši obranyschopnost, která je jedním z nejdůležitějších prvků státnosti a odlišuje stát a protektorát. Obranyschopnost republiky musí být zájmem nás všech, občanů ČR, musíme se na ni podílet a není to žádná snadná a levná věc.
Krátká, účelná a povinná vojenská služba, by měla být samozřejmostí, stejně tak jako další udržovací cvičení v budoucnosti. Kritika branné výchovy na školách je nesmyslná, právě děti je třeba vychovávat k vlastenectví a také jim připomínat, že svoboda a samostatnost není zadarmo, bojovali za ni naši předci a pokud bude třeba, budeme za ní bojovat zase.
 Obrana republiky je věcí nás všech, jejich občanů a ne cizích žoldáků, kteří za naše peníze bezmyšlenkovitě poslouchají rozkazy jiných a jsou ochotni učinit cokoliv, protože jejich rodiny i oni žijí jinde a za pár měsíců budou zas jinde a my a naše země je poslední, na čem jim záleží.
 Musíme se postarat sami, nemůžeme čekat od nikoho pomoc, pokud se sami nebudeme připraveni se bránit a také pomáhat v obraně druhým. Bez vlastní vojenské síly jsme vydáni napospas jiným a odsouzeni jen do role obětí nebo dokonce spoluviníků, kývajících jen na pokyn, jako loutky jiných.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama