Zuzana Majerová

  • Trikolora
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.05.2024 20:21:00

Časopis Myslivost chce v předvolebním čase poškodit Trikoloru a tím i SPD

Časopis Myslivost chce v předvolebním čase poškodit Trikoloru a tím i SPD

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k anketě časopisu Myslivost.

 Liga libe dnes ráno zveřejnila status s odkazem na anketu časopisu Myslivost (viz ZDE), jehož cílem zjevně je v předvolebním čase poškodit Trikoloru (a tím i SPD) u široké komunity majitelů zbraní. Je velmi dobře známo, že Trikolora (i SPD) dlouhodobě práva majitelů zbraní hájí.

Ve svém statusu (a screenshotu odpovědí) tvrdí, že jsme na zaslané otázky takto odpověděli. Dotazník fungoval na základě linku na formulář, a mohl ho vyplnit každý, kdo ten link měl. Jako důkaz nám poslali pdf vyplněný dotazník (máme jej k dispozici), v kolonce „vyplnil“ uvedena Zuzana Majerová, ale co je nejdůležitější:

Datovaný 28. 5. 2024 10:55 – tedy až po zveřejnění onoho statusu!

Jediný dotazník ohledně zbraní, na který jsme zasílali odpovědi byl od časopisu Gunlex LEX - Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní  - otázky přišly 15. 5. od Ing. Jakub Smetánka MPA – Viceprezident. Odpověděli jsme 16. 5. - viz screenshoty. Velmi by nás zajímalo, co je tohle za prapodivnou kampaň proti Trikoloře + SPD (a btw. i Svobodným).

Komu asi takováto kampaň může posloužit? Odpověď je nasnadě.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama