Zuzana Majerová

  • Trikolora
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,07. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

31.03.2024 14:04:00

Žádný předvolební slib Petr Fiala a vláda nikdy nesplnili

Žádný předvolební slib Petr Fiala a vláda nikdy nesplnili

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k totalitním praktikám vládnoucí pětikoalice

 Žádný předvolební slib Petr Fiala a celá vláda nikdy nesplnili, ba naopak. Pod jeho a Rakušanovým vedením se cenzuruje, zakazuje, stíhá, odsuzuje, profesně likviduje a lživě nálepkuje jakýkoli člověk, názor či text, který mnohdy jen nesouhlasí s jejich totalitními praktikami!

A aby toho nebylo málo, povolali si na pomoc "tajnou službu", která už vlastně tajná vůbec není. Mají strach? Ví, že už jim zbývá málo času?

Asi ano, alespoň já v to pevně doufám. Letošní volby musí být referendem o Fialově vládě! Máme toho dost! Je to na nás všech! Proto volte SPD a Trikoloru v letošních volbách. Váš hlas nepropadne a jedině tak se něco změní.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama