Zuzana Majerová Zahradníková

  • TSS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,54. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.10.2021 20:31:00

Děkujeme, pokračujeme

Děkujeme, pokračujeme

Komentář k výsledkům voleb do Poslanecké sněmovny

Vážení a milí členové a podporovatelé Trikolory!

Je dobojováno, je sečteno. Sláva vítězům, čest poraženým!

Naše volební formace pro tentokrát patří do toho druhého tábora. Vítězným bruselským stranám přejeme, aby při správě naší země byly úspěšnější než strany končící vládní koalice.

Pro nás nic nekončí, neboť politika je běh na dlouhou trať, a poptávka po poctivé, skutečně pravicové politice bude v nadcházejících měsících a letech nepochybně narůstat.

Ráda bych touto cestou poděkovala Vám všem, kteří jste přiložili ruku k dílu, Vám všem, kteří jste nás podpořili ať už jakoukoli částkou, a na prvním místě samozřejmě všem, kteří jste veřejnosti nabídli své tváře coby kandidáti a volební kampani jste věnovali spoustu času, energie i peněz.

V nejbližší době nás čeká vyhodnocení voleb, co jsme udělali dobře, co špatně, v čem se musíme zlepšit. To můžete ve všech krajích udělat, jak sami uznáte za vhodné a na sněmech zároveň zvolit nové vedení našich krajských organizací. Následně svoláme republikový sněm, kde bude další příležitost ke zhodnocení naší volební účasti a také k debatě o stanovách, o našem názvu i spoustě dalších věcí a v neposlední řadě také prostor k personálním změnám, neboť to bude sněm volební.

V úctě

Zuzana Majerová Zahradníková,
předsedkyně TSS

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama