Zuzana Majerová Zahradníková

  • Trikolora
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,55. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.12.2021 10:21:00

Gazdík už perlí, a to ještě ani neúřaduje

Gazdík už perlí, a to ještě ani neúřaduje

Komentář na facebookovém profilu k stavu našeho školství

 Bývaly doby, kdy mít maturitu opravdu něco znamenalo! Ani se moc nespletu, když napíšu, že v těch “dávných dobách” to bylo mnohdy víc, než mít dnes vysokoškolské vzdělání, v některých oborech zcela určitě.

Nyní přichází další z plejády ministrů školství, Petr Gazdík (STAN). Namísto rozhodného sdělení, že zruší ničivou inkluzi, se plácá po ramenou s odcházejícím ministrem Plagou (ANO), který zachoval všechny zhůvěřilosti svých socialistických předchůdců. A hlavně předchůdkyň.

Říká, že pro svůj resort chce stabilitu, zároveň už ale plánuje další změny. Devastace maturit bude pokračovat. Něco na způsob každodenního nákupu v e-shopu. Maturita ad hoc. Když na to máš, tak to zkusíš.

A ta maturita bude mít stejnou váhu, jako ta moje, z dob, kdy to ještě byla taková malá „hra na oliheň“, kdy vlastně šlo o celý další život.

Gazdík už perlí, a to ještě ani neúřaduje...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama