Zuzana Majerová Zahradníková

  • Trikolóra
  • Olomoucký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,57. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.05.2021 17:14:00

Na pana Smejkala bychom měli zavolat doktora Chocholouška

Na pana Smejkala bychom měli zavolat doktora Chocholouška

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření šéfa MeSES Pavla Smejkala k prosazování vládních opatření

 Smejkal (MeSES): „Když bude v restauraci někdo, kdo nebude mít QR kód nebo covidový pas, kdo tam evidentně nemá co dělat, tak hostinský může zavolat policii. Pro mě je to ekvivalent, jakoby někdo byl opilý a začal se rvát. Tak ho vyhodím, nebo majitel zavolá policii, a ta ho vyvede.”

To už je snad zlý sen nebo hodně hloupý vtip. Jestliže samozvaný pan Smejkal chce na lidi volat policii jen proto,že se bez jakéhosi papíru posadí do restaurace, měli bychom my ostatní na pana Smejkala zavolat doktora Chocholouška.

Aby si tohoto nebezpečného blázna, který nám za alibistického přihlížení Babišovy vlády už řadu měsíců otravuje životy svými nesmyslnými nařízeními, odvezl ve svěrací kazajce do blázince. Pokud možno hodně rychle! Pokud tyhle zpovykané blázny z MeSES nezastavíme, jsou s to znčit naše životy.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama