Zuzana Majerová Zahradníková

  • Trikolóra
  • Olomoucký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.05.2021 21:08:21

Napřed se vyšetřuje, a když jsou neprůstřelné důkazy, se jedná

Napřed se vyšetřuje, a když jsou neprůstřelné důkazy, se jedná

Komentář na facebookovém profilu ke zprávě, že ministr Hamáček chtěl v Moskvě vyměnit Vrbětice za milion Sputniků

Politické a zpravodajské manévry, které vypukly po propuknutí kauzy Vrbětice, nyní aktuálně akcelerované spekulacemi o motivaci zamýšlené cesty vicepremiéra a dvojministra Hamáčka do Moskvy, jen potvrzují, jak prozíravé bylo původní stanovisko Trikolóry, ve kterém jsme občany vyzvali ke zdrženlivosti a zároveň varovali před aktivistickými politiky a novináři.

Trikolóra brání normální svět a normální je, že napřed se vyšetřuje, a teprve, když jsou na stole zcela neprůstřelné důkazy, se jedná. A speciálně v diplomacii to platí dvojnásob. Politici by měli méně myslet sami na sebe a své předvolební preference a více na naši zemi a její zájmy.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama