Zuzana Majerová Zahradníková

  • Trikolóra
  • Olomoucký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,95. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.10.2020 17:46:00

ODS v objetí s eurofilními KDU-ČSL a TOP 09 míří do levého středu

ODS v objetí s eurofilními KDU-ČSL a TOP 09 míří do levého středu

Komentář na facebookovém profilu k uzavřenému spojenectví ODS s KDU-ČSL a TOP 09.

Uznávám, že mi do toho nic není, jakým směrem se vydávají konkurenční politické strany, ale u té jedné, konkrétně ODS, mi to upřímně jedno není. Spojila jsem s ní totiž v minulosti a po řadu let své politické osudy.

A tak musím konstatovat, že jsem opravdu ráda, že jsem se těchto konců, kdy moje bývalá strana DEFINITIVNĚ OPOUŠTÍ PRAVICI a v objetí s eurofilními KDU-ČSL a TOP 09 míří do levého středu, nedožila.

Odešla jsem včas...

Zároveň mě těší, že Trikolóra se doslova a do písmene nachází v přesném protipohybu. Vyhodnocujeme si naši první volební zkušenost a náš závěr je jednoznačný!

Naše země nepotřebuje nejrůznější účelové slepence, u kterých občan vlastně ani neví, jakého zajíce v pytli obdrží, ale jasně profilované politické subjekty. A Trikolóra jde VPRAVO.

A ještě něco mám na srdci a myslím, že jako první místopředsedkyně mám právo, ba dokonce povinnost to zde vyslovit.

Trikolóra je otevřená všem, kterým mocenské středolevé manévry jejich domovských stran nevyhovují a kteří by naopak spolu s námi chtěli jít pravou konzervativní cestou.

Je nejvyšší čas vrátit politice obsah.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama