Zuzana Majerová Zahradníková

  • Trikolóra
  • Olomoucký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,57. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.05.2021 13:57:00

Ve vládě sedí snad nějací mimozemšťané

Ve vládě sedí snad nějací mimozemšťané

Komentář na facebookovém profilu k vládnímu rozvolňování protikovidových opatření

 Když člověk sleduje zprávy, jak se rozvolňují proticovidová opatření, má pocit, že ve vládě sedí snad nějací mimozemšťané, kteří absolutně nevycházejí do ulic, takže ani netuší, jak lidé žijí a co si myslí...

Ministr Havlíček jakoby nic vysloví větu, že od 10. května už budou v provozu vleky, a stud ho u toho ani nefackuje. Ministr Arenberger povoluje nenosit venku roušky, jako by je snad kdokoli svéprávný snad ještě nosil. Ministr Plaga dál spřádá plány, jak daším a dalším testováním dětí ve školách vyhodit další stamiliony.

Podstatná část veřejnosti už se od vládních mimozemšťanů díky svému zdravému úsudku odpojila a žijí si své životy dle vlastního rozumu. On totiž pouze blázen si kvůli kávě na zahrádce oblíbené kavárny nebo kvůli orosenému pivu na lavici před hospodou poběží nechat udělat PCR test za 1700 korun.

A hospodští či kadeřnice, kosmetičky a všichni, pracující ve službách, kteří to mají v hlavě v pořádku, se pro změnu nepropůjčí k nezákonné roli amatérských zdravotníků, kteří zákazníkům lustrují zdravotní stav. Ale ono je to ještě horší. Každé z dalších nesmyslných vládních opatření, a že už jich bylo, dál a dál snižuje ochotu lidí dodržovat jakákoli pravidla, takže vláda svými nesmyslnými nařízeními ničí právní povědomí celé společnosti. To se dříve či později vymstí. Možná ve chvíli, kdy to bude nejvíc potřeba.

Jsme v tom s Trikolórou spolu a rozhodně to NIKDY NEVZDÁME!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama