- Na boj se suchem a opatření, která se v rámci pozemkových úprav realizují v krajině (remízky, biokoridory, rybníky, mokřady) aktuálně vláda nedává ani ty 2 mld. Kč ročně. Mohli bychom významně přidat.
 - Můžeme zakoupit pravdu hodně slušných počítačů do škol. Ovládat nové technologie je potřeba a v případě nákupu notebooků by mohly sloužit i pro distanční výuku.
 - Aktuálně vláda staví 1 km dálnice za asi 150 milionů, takže by nám to stačilo na dalších krásných 13 km.
 - Nebo by se za ty peníze dalo pořídit zhruba 570 průměrných bytů, což by vzhledem k poptávce po bydlení taky nebyl k zahození.
 
                                30.07.2020 13:48:00
                            
                            Co by šlo pořídit za vládní reklamu

Komentář na facebookovém profilu k dvěma miliardám, které chce vláda investovat do reklamy na domácí cestovní ruch
 Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
                            
                                    Diskuse obsahuje 
                                        0 příspěvků Vstoupit do diskuse
                                            Komentovat článek
                                            Tisknout
                                
                            




