MUDr. Ivan David, CSc.

  • SPD
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,14. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.07.2025 14:07:00

Evropská unie je vedena zločinci s podporou idiotů

Evropská unie je vedena zločinci s podporou idiotů

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k údajnému zmírnění klimatických změn Green Dealem

 Green Deal je podvod století s obrovskými škodami pro společnost! Jakmile ho ale začnete kritizovat, narazíte na naprostou demagogii. Obviní vás, že popíráte vědecké poznání, že dochází ke klimatické změně.

Naprosto nepopíráme klimatické změny (v množném čísle)! Demagogie totiž spočívá v tom, že naprosto chybí jakýkoli důkaz, že by realizace Green Dealu jakkoli zmírnila klimatické změny. Došlo ke snížení produkce kysličníku uhličitého v zemích Evropské unie, ale k zmírnění změn nedošlo.

Ani nemohlo, protože ten takzvaný boj za klima fakticky probíhá jen v Evropské unii, to za prvé, za druhé lidskou činností produkovaný kysličník uhličitý a další skleníkové plyny tvoří nepatrný zlomek kysličníku uhličitého, který se uvolňuje do ovzduší. Změna uvolňování skleníkových plynů působením unijního Green Dealu je v řádu desetin procenta.

Ale není pravda, že Green Deal nepůsobí... Působí totiž obrovské škody hospodářství a následně sociálním podmínkám občanů v Evropské unii. Zelení fanatici ovšem hodlají pokračovat v realizaci Green Dealu. To přinese další zdražování energií a všeho, na čem se energie podílejí, dojde k obrovské inflaci, která obere občany o velkou část úspor a sníží reálné příjmy, tak, jak se to stalo už nedávno.

Výnosy z prodeje emisních povolenek budou nakonec využívány i k podpoře zbrojení. Spekulace s emisními povolenkami dál zvýší jejich cenu, a tím i výrobní náklady. Dál porostou ceny všeho a inflace, dál se sníží konkurenceschopnost průmyslu, zemědělství a služeb v zemích Evropské unie.

Evropská komise trvá na vytčených cílech Green Dealu. Pokusy o jejich mírnění jsou naprosto nedostatečné. Evropská unie je vedena zločinci s podporou idiotů!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama