Petra Rédová Fajmonová, BSc.

  • BPP
  • Jihomoravský kraj
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,64. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.04.2026 8:19:00

Co by za to jiné odbory daly

Co by za to jiné odbory daly

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k protestům odborů ČT a ČRo proti změně financování

 Já je nechápu... Stávkovat kvůli tomu, že místo nejistých koncesionářských poplatků je bude platit stát stejným způsobem jako nezávislé soudy, vysoké školy atd., mi připadá postavené na hlavu. Zvlášť když budou dopředu znát přesný rozpočet, protože jde o mandatorní výdaj, a mají dokonce i inflační doložku, kterou státní zaměstnanec ani příslušník bezpečnostních sborů nemá.

Co by za to jiné odbory (třeba policejní) daly, aby se nemusely každý rok handrkovat o navýšení platů. Odboráři z jiných sektorů se tomu smějí, protože je to zkrátka absurdní.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama