doc. Ing. Jiří Oliva, Ph.D.

  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,19. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

23.08.2011 19:36:22 - slavice

Vždy budu zastáncem co největšího počtu firem

Pane poslanče, co jste chtěl říct tím článkem o LČR? Že by měly veškeré práce v lese dělat pouze velké firmy? A co ti malí? Uvažoval jste o tom, že tyto tendry do značné míry mohou řešit zaměstnanost?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

03.09.2011 18:28:20 - doc. Ing. Jiří Oliva, Ph.D.
Dobrý den. bohužel nevím, který článek o LČR máte na mysli a nevím ani o článku, který by se dal tímto způsobem vyložit. Osobně jsem vždy prosazoval a prosazuji dodnes uplatnění co největšího počtu menších firem, protože jsem si vědom dopadů do sociální oblasti, které zmiňujete i Vy. V době, kdy jsem Lesy ČR řídil, pracovalo ve smluvním vztahu 250 firem. S dnešním počtem firem - cca 130 nejsem spokojen, ale i tento počet byl zvýšen z původních cca 100 firem z mého popudu až po jednání s ministrem Fuksou. Pokud jsem tedy napsal někdy větu, která by se dala vyložit opačně, je to nedorozumění, za které se omlouvám. Věřte, že jsem byl a vždy budu zastáncem co největšího počtu firem, které v lesním hospodářství ČR působí.  Srdečně zdraví Jiří Oliva