Rozhodnutí soudů
Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že bylo rozhodnuto tak rychle. Pochopila jsem, že o tom, jak rychle bude věc projednána rozhodují sami soudci, je to tak? A na základě čeho? Proč se soudy jinak vlečou i roky? To je to, co by se podle mě mělo řešit. Obviněný má právo znát rozsudek co nejdřív, protože když je pak uznán nevinným, tak doba, po kterou se soudy vlečou ho okrádá na klidném životě. Urážet a zpochybňovat vat soudy není ale podle mě k ničemu dobré.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
ladahu



