ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.02.2011 10:11:45

Schůzka evropských regionů s komisařem Siimem Kallasem

Schůzka evropských regionů s komisařem Siimem Kallasem

V sídle Evropské komise v Bruselu proběhla 31. 1. 2011 schůzka představitelů evropských regionů s evropským komisařem pro dopravu Siimem Kallasem na téma dokončení Baltsko-jaderského železničního koridoru.

Za Jihomoravský kraj se schůzky zúčastnil náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Václav Horák.
Schůzky se zúčastnilo jedenáct zainteresovaných krajů z Itálie, Polska, Rakouska a České republiky, z nichž každý představitel vyjádřil podporu dokončení Baltsko-jaderského koridoru (BAC). Náměstek hejtmana Jihomoravského kraje zdůraznil především propojenost realizace BAC s plánem rekonstrukce a modernizace brněnského nádraží, projektu Europoint Brno. Dále také vyzdvihl jako pozitivní důsledek dobudování koridoru přispění ke zvýšení významu a efektivity transevropského koridoru TEN-T 22. Ten vede z Athén do Drážďan a s Baltsko-jaderským koridorem by se právě v Brně křížil.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama